Політик Саакашвілі викликає в мене певну огиду. Це було виключно інтуїтивне відчуття, і дотепер я навіть не намагався його проаналізувати. Але, якось самі по собі думки вибудувались у певну логічну конструкцію. Яку я пропоную до вашої уваги.

Саакашвілі - істеричка. Не знаю, це театральні ефекти, гаряча кров чи якісний кокс. Але відчувається у ньому якийсь надрив. Це не дуже хороша риса для політика і для управлінця. І це раз.

Саакашвілі, хай я і ставився з симпатією до його діяльності в Грузії, відверто провалив роботу на поcту одеського губернатора. Замість того, щоб займатись господарством, він займався політикою і дешевим піаром. Це два.

Щодо ситуації з Порошенком. Яким би він не був. Але все-таки, президент дав Міхо громадянство, дав карт-бланш на одну з найбагатших областей. А Міхо, не справившись з роботою, почав кричати про імпічмент. Як на мене, це не дуже красиво. І це три.

Соратник Саакашвілі - Сакварелідзе. Був заступником генпрокурора Шокіна. Думаю, всі розуміють, наскільки це впливова позиція - заступник генпрокурора. Але, чомусь, він більше жалівся на корупцію у фб, а не ловив корупціонерів, за що йому ми з вами платили гроші. Це чотири.

І останнє. Зараз спостерігається різка зміна риторики кремлеботів у соцмережах і російських змі щодо персони екс-президента Грузії. Ще неповних десять років назад, під час російсько-грузинської війни вони відверто поливали його брудом. А нині дуже толерантно і навіть дещо похвально відгукуються про його боротьбу з «хунтою». Можливо, не така вже і казочка про Курченка? Це п'ять.

P.S. Хай хтось вважає мене після цього порохоботом - будь ласка. Я себе таким не вважаю. Я за Україну і за здоровий глузд. Не забувайте про критичне мислення, поважайте один одного і не створюйте собі кумирів. Дякую за увагу.

Редакція QHA може не поділяти позицію авторів

QHA