СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Я нещодавно бачився у Слідчому ізоляторі з Теймуром Абдуллаєвим і Марленом Асановим, а потім з Теймуром, 09.02.2018 року побачилися ще й на суді, коли йому продовжували арешт.

Нагадаю — Теймур один з п'ятьох заарештованих у жовтні 2016 року в Сімферополі (Строганівка) за звинуваченням у тероризмі. У суді Теймур заявив про те, наскільки упереджено і беззаконно сьогодні в Криму звинувачують кримських татар, мусульман у тероризмі й екстремізмі!

Він висловився про безперервні репресії за погляди і релігію, про те, як навішують ярлики терористів на кримських татар, мусульман і про те, що намагаючись ізолювати народ, влада робить лише гірше собі, так як суспільство потребує чесних людей і людей, які дотримуються своїх поглядів, принципам і своїй вірі — а сьогодні таких людей все більше ізолюють від суспільства, незаконно звинувачуючи їх у тому, що взагалі не властиво кримськотатарському народу, мусульманам!

Марлен (Сулейман) Асанов — один з шести активістів, заарештованих у жовтні 2017 року в Бахчисараї за звинуваченням у тероризмі. Завжди з посмішкою на обличчі, це світла і чесна людина — одна з небагатьох, яка "заряджає" позитивом, як і Теймур! Коли йдеш у СІЗО, щоб ще й підтримати морально політв'язнів — виходить так, що не ти підтримуєш, а Сулейман ага піднімає тобі дух, і тоді дивуєшся силі волі й богобоязливості цієї людини!

Під час останньої нашої зустрічі у в'язниці, я передав Сулейману ага привіти з волі і він попросив мене передати усім привіт і ще передати його слова про те, щоб ті, хто на волі, не боялися труднощів і готувалися до них заздалегідь. Не забували, що кожен неодмінно буде випробуваний. І якщо людина це усвідомлює і готова до цього, то їй легше проходити будь-які випробування.

По-друге, як віруюча людина, Сулейман ага просив передати, щоб правильно і щиро покладалися в усьому на Всевишнього! Він кращий захисник і покровитель! По-третє, просив передати — щоб усі віруючі залишили чвари між собою! Щоб об'єдналися для спільного блага, і що між віруючими не може бути ненависті, заздрості і злоби!

Я думаю, це те, що так нам не вистачає сьогодні:

1) Будьте готові до труднощів, які випадуть на вашому шляху, і готуйтеся вже зараз, найкращим чином.

2) Покладайтеся у всьому на Всевишнього і не забувайте про те, в чиїх руках ваші життя й долі, і хто кращий захисник, що володіє необмеженою владою!

3) Об'єднуйтеся, залишивши чвари й злість — шукайте один в одному не те, що вас роз'єднує, а те, що об'єднує!

БісміЛлях!

Взято зі сторінки Еміля Курбедінова у Facebook

Редакція QHA може не поділяти позицію авторів

QHA