СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Відкриття руху для вантажного транспорту Керченським мостом не приведе до падіння цін в окупованому Криму. Про це повідомив «голова» півострова Сергій Аксенов.

За його словами, зміни в ціновій політиці можливі тільки після того, як Керченським мостом відкриють залізничний рух.

— Глобальні зміни в ціновій політиці відбудуться після відкриття залізничної частини Кримського мосту. Залізниця — найдешевший вид транспорту, який забезпечить швидку доставку вантажів за нормальною ціною.

За словами Аксенова, зниження цін на усі види товарів сприятиме виходу на ринок півострова «великих гравців».

— Оскільки ще великі гравці ринку не зайшли, а це стосується усіх напрямків — і продовольства, і лікарських препаратів — то багато хто ще користується можливістю для спекуляції. Поки це питання не вирішене. Держрегулювання цін у нас немає. Зараз спостерігатимемо за тенденціями.

«Голова» Криму додав, що бензин може подешевшати тільки після відкриття залізничної частини Керченського мосту.

— Щодо цін на бензин, то низку кроків уже зробив федеральний уряд, угоду з місцевими постачальниками палива підписано, верхня планка визначена, і вони її поки не переходять. Але я вважаю, що резерв для зниження цін є. Бензовозами значно знизити ціну не вийде. Бензовози сьогодні комфортну цінову політику не забезпечать. Тільки залізничними поставками. Як тільки залізниця почне паливо возити, гарантую, що перерахуємо ціну кожного літра.

У свою чергу, член Ради Федерації від окупованого Криму Ольга Ковітіді заявила агентству "Кримінформ", що після відкриття вантажного руху мостом через Керченську протоку, ціни в Криму знизяться.

 

QHA повідомляло, що сьогодні, 1 жовтня, Керченський міст відкрили для вантажного транспорту. До цього мостом могли їздити тільки вантажні авто будівельників Керченського мосту і траси «Таврида».

Раніше повідомлялося, що після відкриття залізничної частини мосту через Керченську протоку ним щодня пускатимуть 29 пар потягів. Потяги планують пустити мостом у грудні 2019 року.

QHA