СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Глава маріонеткового уряду Криму Сергій Аксенов виступив з черговою абсардною заявою — цього разу про відтворення на анексованому півострові колгоспів.

Аксенов заявив, що шкодує про знищення колгоспів і радгоспів за радянських часів.

— Це негативний приклад того, як можна дуже швидко розвалити сільське господарство. Зрозуміло, що кожна людина, навіть маючи пай, не в силах самостійно його обробляти, — сказав він.

Він запропонував викупити у приватників паї і повернути їх у державну власність, щоб піти шляхом формування колективних господарств.

— Нічого інакше не вийде, — підкреслив Аксьонов і додав, що наразі регіон намагається досягти у сільському господарстві результатів 1989 року.

Раніше Аксенов озвучив не менш абсурдну пропозицію про проведення в Криму міжнародної конференції, присвяченій злочинам "українського нацизму". Так він прокоментував процес декомунізації в Україні, який вважає нацизмом.

Раніше Аксенов здивував недолугим указом, згідно з яким чиновники в окупованому Криму, яких призначає глава колабораціоністів, відтепер не можуть отримувати іноземні нагороди і звання без його відома.

Джерело: Новини Криму

QHA