СТАМБУЛ (QHA) -

Україна і Туреччина крок за кроком наближаються до підписання угоди про вільну торгівлю, сказав агентству «Анадолу» перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

За його словами, товарообіг між Туреччиною і Україною зріс на 25% у порівнянні з минулим роком, і відносини між двома країнами розвиваються в усіх сферах. Також на даному етапі Анкара і Київ обговорюють питання взаємного захисту інвестицій та уникнення подвійного оподаткування.

З-поміж пріоритетів України під час головування в ОЧЕС також буде розвиток відносин з Туреччиною, зокрема у сферах економіки, сільського господарства, інфраструктури, аерокосмічної промисловості та інформаційних технологій, зазначив Кубів.

За його словами, рішення Туреччини ввести безвізовий режим з Україною для власників ID-карт також стане передумовою для розвитку двосторонніх відносин в усіх сферах — від економіки до туризму.

Як повідомляло QHA, за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, в період головування України в ОЧЕС з 1 липня по 1 грудня (ротація — 6 місяців) ключовим питанням буде розвиток економічної співпраці в умовах кризи безпеки у Чорноморському регіоні.

ФОТО: інтернет

QHA