ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Глава Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов спростував інформацію російських ЗМІ про те, що з Криму до Генічеська нібито поставляється кримський газ. За його словами, блакитне паливо в Генічеському районі зараз у надлишку.

 — Я, як українець, не дивлюся російські канали, але судячи з дзвінків, які поступають, розумію, що відбувається. По-перше, на території окупованого Криму немає свого газу і вони не можуть нам допомагати. По-друге, у нас дефіцит газу може виникнути при великих морозах протягом декількох тижнів. І його не вистачить тільки 30% абонентам, яких всього 6000, а не 70 тис., як брешуть російські пропагандисти. Зараз у Генічеському районі газ у надлишку і ми самі можемо допомогти українцям у Криму. А по-третє, український прем'єр-міністр Володимир Гройсман мені особисто пообіцяв, що найближчим часом проблема з газом у Генічеську буде вирішена державою. Окупантам хочу сказати — нехай вони горять у пеклі, а в Україні все буде добре! — сказав він.

Нагадаємо, кілька російських пропагандистських ЗМІ опублікували інформацію про те, що за рішенням президента Росії Володимира Путіна до Генічеська з Криму почав надходити газ.

 ФОТО: інтернет

QHA