КИЇВ (QHA) -

Уряд звертатиметься до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності керівників підприємств, які неякісно ремонтують дороги, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів.

Він зазначив, що його позиція "незмінна: робив дорогу і схалтурив — переробиш за свій рахунок".

— Назви компаній, які роблять дороги з відхиленнями від норми, стануть публічними. Будемо звертатися до правоохоронних органів, щоб керівники таких компаній несли відповідальність, — пригрозив голова уряду.

Гройсман зазначив, що у соціальних мережах йому скаржаться на жахливі дороги в селах і містах, проте не за всі дороги в країні відповідає уряд.

Він зазначив, що керівники на місцях отримали безпрецедентні кошти на ремонт доріг.

— Місцеві громади це мають знати і вимагати відповідального ставлення до вирішення місцевих проблем, — порекомендував Гройсман.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України анонсував запуск нового тунелю в Карпатах. Запуск тунелю запланований на 25 травня. Тоді ж розпочнеться повне проходження потягів. Гройсман наголосив на важливості запуску тунелю для українського експорту в Європу.

Раніше Гройсман в інтерв'ю європейським ЗМІ заявив, що будівництво Керченського мосту в окупованому Росією Криму порушує норми міжнародного права, безпосередньо впливає на економічні інтереси України і становить загрозу екологічній ситуації у регіоні.

QHA