КИЇВ (QHA) -

Гірничо-металургійна галузь України зазнала непомірні економічні та інфраструктурні втрати через російсько-терористичну окупацію окремих районів Донбасу, а також анексії Автономної Республіки Крим, повідомляє сайт уряду.

Вітаючи працівників вітчизняного гірничо-металургійного комплексу з професійним святом — Днем металурга України (у цьому році відзначається 16 липня), прем'єр-міністр Володимир Гройсман констатував, що, всупереч всім викликам, галузь активно працює, а її підприємства виплачують всі види податків до державного бюджету . На думку прем'єра, гірничо-металургійний комплекс має великі перспективи для подальшого розвитку.

— Потрібно залучати значні обсяги інвестицій, а також реалізовувати виважену приватизаційну політику щодо підприємств державної форми власності, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що прийшов час модернізації виробничих потужностей низки підгалузей комплексу, зокрема, потрібно впровадження інноваційних технологічних проектів і обладнання нового покоління, забезпечення рентабельності та мінімізації витрат, збереження і захист навколишнього середовища.

Як повідомляло QHA, у поточному році виробництво продукції ГМК у країні скорочується. У першому півріччі 2017 року українські металургійні підприємства скоротили виплавку сталі у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 17% — до 10,28 млн т.

ФОТО: інтернет

QHA