КИЇВ (QHA) -

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 4 квітня ухвалив зміни в урядові документи, якими у рази збільшив суми на придбання автомобілів і меблів, а також витрати на обслуговування чиновників.

Кабмін збільшив максимально допустиму ціну, яку дозволено заплатити за один автомобіль або одиницю офісного обладнання з 500 тис гривень до 1,2 мільйона гривень.

Окрім того, уряд збільшив з 20,30 тис грн до 23 тис грн граничні суми на придбання комп'ютерів і ввело дозвіл на придбання ноутбуків, ціна за які не має перевищувати 27 тис грн.

Також було знято обмеження на придбання нових автомобілів і форменого одягу, а також істотно збільшено витрати на утримання керівників бюджетних організацій.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні підвищився тариф на перевезення пасажирів у внутрішньому залізничному сполученні на 1%. Підвищення пов'язане із застосуванням коефіцієнтів індексації тарифів у залежності від календарних періодів.

Відповідні коєфіцієнти були зафіксовані наказом Міністерства інфраструктури від 19 березня 2012 року і змінами у тарифах, внесеними наказом відомства від 21 липня 2014 року. Так, з 1 по 27 квітня застосовується коефіцієнт 1,02 (у березні застосовувався коефіцієнт 1,01), а в період травневих свят — з 28 квітня до 8 травня — коефіцієнт 1,03.

Джерело: Наші Гроші

QHA