КИЇВ (QHA) -

Росія знайде причину припинити використовувати українську газотранспортну систему, якщо реалізація проекту російського газопроводу «Північний потік – 2» матиме успіх. Про це повідомив глава Міністерства закордонних справ (МЗС) України Павло Клімкін на засіданні 7-го Євроатлантичного форуму в Києві.

— Росія вживе заходів, щоб повністю припинити транзит газу через нашу територію — буде це звичайний тероризм або щось більш креативне, — зазначив він.

Клімкін наголосив, що після запуску «Північного потоку – 2» і припинення використання української газотранспортної системи, РФ почне просувати ідею розвалу України.

— Відкриються зовсім інші лакуни і проблеми безпеки, і Росія піде шляхом розвалу України.

За його словами, саме тому Київ бореться проти будівництва російського газопроводу і розраховує на санкції США проти РФ.

Нагадаємо, член правління німецького концерну Uniper, який бере участь в будівництві проекту «Північний потік – 2» Крістофер Дельбрюк заявив, що компанія може вийти з проекту, якщо потрапить під санкції США. Він зазначив, що концерн через санкції може втратити більше, ніж через відмову співробітництва з російським «Газпромом».

Джерело: Лига.net

Фото: РИА Новости

QHA