КИЇВ (QHA) -

The Boring Company, яка належить Ілону Маску і займається будівництвом швидкісних тунелів для майбутніх транспортних систем, опублікувала відео тестової поїздки електрокроссовера Tesla Model X в одному з таких тунелів.

У планах компанії створити транспортну систему, яка складається з підземних тунелів. Цими тунелями на високій швидкості пересуватимуться спеціальні шаттли.

Наразі триває будівництво декількох таких тунелів. Маск заявив, що швидкісний тунель під Лос-Анджелесом практично готовий.

QHA повідомляло, що Міністерство інфраструктури України і компанія Hyperloop Transportation Technologies підписали угоду про впровадження технології Hyperloop в Україні. За оцінками представника Hyperloop, її впровадження можливе в Україні у найближчі 5 – 10 років.

Довідка. Hyperloop — це розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких пересувається потяг — герметична капсула в аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Завдяки тому, що всередині капсули немає повітря, виходить набагато менший опір і об'єкт може рухатися з більшою швидкістю, використовуючи менше енергії.

QHA