СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Самопроголошений глава окупованого Криму Сергій Аксенов попросив Росію закріпити за півостровом нафтову компанію, яка б постачала паливо в обхід біржі.

З таким проханням Аксенов звернувся до віце-прем'єра РФ Дмитра Козака.

— За останні три дні зростання цін немає, ситуація стабілізувалася, проте, Дмитре Миколайовичу, я б попросив закріпити за Кримом якусь вертикально інтегровану компанію, яка (могла б) безпосередньо з кримськими трейдерами працювати, минаючи біржу, — зазначив «глава» Криму.

Згідно з інформацією так званого голови півострова, з 1 березня — 8 червня ціни на бензин марки АІ-92 зросли на 5,5 рублів за літр, на АІ-95 — на 5,17 рублів за літр, на дизельне паливо — на 5,08 рублів за літр.

При цьому Аксенов заявив, що ціни на паливо могли зростати також через те, що вантажні перевезення здійснюються через Керченську переправу, а не Керченським мостом.

У свою чергу віце-прем'єр РФ підкреслив, що закріплення за півостровом окремої нафтової компанії викликає сумнів, однак доручив російському Мінтрансу, російській залізниці та Федеральній антимонопольній службі РФ розглянути питання тарифного регулювання на вантажні перевезення в Крим.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму різко подорожчала оренда житла. Середня ставка оренди квартир збільшилася на 9,8% і становить 21 тисячу 495 рублів на місяць. Найвища вартість оренди нерухомості у Ялті, в селищі Масандра і Севастополі. У середньому довгострокова оренда квартир коштує 32 тисячі 707 рублів у Ялті, 31 тисяч 950 рублів у Масандрі і 28 тисяч 250 рублів у Севастополі.

Джерело: РБК

QHA