КЕРЧ (QHA) -

З 23 до 26 жовтня у зв'язку з поганим прогнозом погоди поромна переправа, яка з'єднує анексуваний півострів з РФ, може припинити свою роботу, інформує From-ua.com.

— У разі, якщо прогноз не виправдається, поромна переправа буде працювати в звичайному режимі. Як відомо, минулого понеділка переправа також не працювала через сильний вітер. Зараз поромна переправа — єдина наземна транспортна гілка, що з'єднує Крим з Росією. Також із Криму до Росії можна дістатися на літаку, проте з липня поточного року вильоти постійно скасовують і затримують, — повідомило джерело.

Крім того, видання повідомляє, що до Бахчисарайської адміністрації сьогодні надійшов документ, що найближчим часом — з 22 по 23 жовтня на Керченському енергомосту проводитимуться планові ремонтні роботи, у зв'язку з чим він буде повністю відключений.

Журналісти звертають увагу на те, що потужності цього об'єкта вистачає Криму на 80%, а значить, півострів фактично добу буде без електроживлення. Нагадаємо, що перехід постачання Криму на російський енергоміст стався поетапно протягом року — останню нитку запустили в березні 2016 року.

ФОТО: інтернет

QHA