ЛИПЕЦЬК (QHA) -

Процес консервації Липецької фабрики кондитерської корпорації Roshen, розташованої на території Росії, повністю завершений.

Про це 20 червня повідомили на сайті корпорації.

— Цього місяця була повністю завершена консервація Липецької фабрики. Як повідомлялося раніше, процес відбувався у три етапи. У квітні були законсервовані всі виробничі лінії, у травні системи холодо- і теплопостачання, а у червні блок очисних споруд, котельні та водозабори.

Також повідомляється, що у РФ повністю припинив свою діяльність склад готової продукції і торговий дім ТОВ «Рошен», який займався її реалізацією.

Зазначимо, що 16 квітня 2015 року Басманний районний суд міста Москви прийняв постанову про стягнення з ВАТ «Липецька кондитерська фабрика "Рошен"» 180 млн руб податкової заборгованості. 24 квітня 2015 року слідком РФ наклав арешт на майно Липецької фабрики.

Керівництво фабрики називає податкові претензії Росії необгрунтованими.

Нагадаємо, 20 січня 2017 року стало відомо, що корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики з економічних і політичних причин.

Як відомо, засновником і власником Roshen є президент України Петро Порошенко. У квітні 2016 року частка президента у компанії перейшла у сліпий траст.

ФОТО: офіційний сайт Roshen, інтернет

QHA