МОСКВА (QHA) -

Суддя Арбітражного суду Москви відмовився заарештувати за позовом німецького концерну Siemens чотири газотурбінні установки, які були доставлені в Крим, повідомляє «Українська правда» з посиланням на російський портал «Електронне правосуддя».

18 серпня суд виніс рішення «Про відмову в прийнятті забезпечувальних заходів». Наступне засідання у справі відбудеться 18 вересня.

Як повідомлялося, Siemens подав позови проти причетних до постачання його турбін в окупований Крим.

Відповідачами за позовом є ВАТ «ПО« Технопромекспорт», ТОВ« ВО «Технопромекспорт» і ТОВ «Сіменс Технології газових турбін» (спільне підприємство Siemens і російської компанії «Силові машини»).

У німецькому концерні стверджують, що отримали з надійних джерел інформацію про те, що принаймні дві з чотирьох газотурбінних установок, які були поставлені для проекту в Тамані, виявилися в Криму. Як заявляє Siemens, такий розвиток подій є явним порушенням контрактів, що забороняють клієнту постачати обладнання на півострів.

— У результаті Siemens ініціював кримінальне розслідування відносно відповідальних осіб. Більш того, Siemens подав позови про припинення будь-яких додаткових поставок до Криму і повернення вже доставленого обладнання вихідне місце призначення — Тамань, — сказав представник компанії Вольфрам Трост.

Як повідомляло раніше QHA, російська держкомпанія «Російські залізниці» планує придбати поїзда у німецької компанії Siemens, незважаючи на недавній скандал з газовими турбінами в Криму.

ФОТО: інтернет

QHA