КИЇВ (QHA) -

НАК «Нафтогаз України» підписала кредитну угоду з Citi і Deutsche Bank на отримання відновлювальної кредитної лінії для закупівлі газу на суму, еквівалентну $ 500 млн. Інформація про це з'явилася на сайті НАК «Нафтогаз».

Повідомляється, що даний кредит забезпечується гарантією Світового банку.

— Ця програма результат дванадцятимісячної кропіткої роботи. Ці кошти допоможуть «Нафтогазу» забезпечити стабільні поставки газу українським споживачам протягом цієї зими, прокоментував подію голова правління НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв.

Дія кредитної лінії становить чотири роки: два роки на закупівлю газу і два роки на погашення кредиту. Гарантія Світового банку та кредитна лінія є економічно вигідними умовами, в порівнянні з іншими кредитними угодами «Нафтогазу». НАК зобов'язується надалі купувати газ за чинними контрактами, змінивши форму оплати за передплатою на оплату після поставки.

Представники компанії запевняють, що ця кредитна лінія допоможе «Нафтогазу» продовжити позитивну історію відносин із міжнародними комерційними банками.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 21 листопада почався арбітражний процес у справі приведення контракту між «Газпромом» і «Нафтогазом» у відповідність із європейським законодавством.

ФОТО: інтернет

QHA