СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Управління Федеральної антимонопольної служби (ФАС) в анексованому Криму підозрює одну з мереж автозаправних станцій півострова у навмисному завищенні цін на паливо.

Йдеться про мережу автозаправних станцій ТОВ "Компанія Розвиток Сервіс" (КРС). З трьох великих мереж у КРС була найвища ціна у липні 2018 року.

Центральний апарат ФАС Росії розглядає справу, порушену через недотримання федерального закону "Про захист конкуренції" щодо компаній, які забезпечують півострів нафтопродуктами.

В антимонопольній службі, у той же час, відзначають, що ціни на нафтопродукти не підлягають держрегулюванню, оскільки не відносяться до продукції природних монополій.

При цьому глава маріонеткового уряду Криму Сергій Аксенов 18 вересня заявив, що "влада" півострова не може вплинути на нафтотрейдерів.

— У нас ніяких важелів впливу на нафтотрейдерів немає, ми направляємо запити до ФАС і прокуратуру, вони перевіряють ціноутворення. І якщо ФАС не знаходить завищення або картельної змови, то й ми ніяких заходів вжити не можемо.

QHA повідомляло, що на початку вересня в анексованому Криму різко зросли ціни на всі марки бензину, а також на дизельне паливо. Подорожчання палива на окупованому півострові почалося після виборів президента РФ 18 березня 2018 року.

Джерело: Примечания

QHA