СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

За перший квартал 2018 року окупанти зібрали в бюджет окупованого Криму 20,7 млрд рублів податків і зборів. Про це заявили у прес-службі управління Федеральної податкової служби Росії.

13,6 млрд руб склали податки, 7,1 млрд руб — страхові внески. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли надходження з податку на доходи фізичних осіб — на 18%, по земельному податку — на 5%, транспортного податку — на 56,3%, по податках на сукупний дохід — на 29%.

— У консолідований бюджет Криму з 13,6 млрд рублів податків направлено майже 8,4 млрд руб, які адмініструються податковими органами. Це також на 0,6 млрд руб., або на 7,8%, перевищує показник 2017 року. Решта суми зарахована в дохід федерального бюджету (5,2 млрд руб.), — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон, що уточнює особливості оподаткування на майно фізичних осіб в Криму.

Законом вносяться зміни до Податкового кодексу, згідно з яким на об'єкти нерухомого майна, розташованого в Криму, не застосовується норма щодо обчислення податку на підставі даних про правовласників, які представлені в установленому порядку до податкових органів до 1 березня 2013 року.

QHA