КИЇВ (QHA) -

Державний міжнародний аеропорт «Бориспіль» завершує підготовку до укладення контракту з авіакомпанією Ryanair, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України з посиланням на главу відомства Володимира Омеляна.

— Контракт з Ryanair аеропорт «Львів» уже підписав, контракт «Борисполя» з Ryanair буде підписано протягом найближчих двох тижнів. Ми суттєво знизили аеропортові збори у «Борисполі» для всіх авіакомпаній.

Ціна 300-500 доларів польоту до Європи — це неправильно. Коли ціна буде 20-30 євро, буде інший підхід. Українці, які подорожуватимуть, вимагатимуть від місцевої і центральної влади змін сьогодні. Вони порівнюватимуть Київ із Парижем, Міланом, Берліном і питатимуть, чому у нас не так,  цитує прес-служба Омеляна.

Як повідомляло QHA, 15 березня найбільший лоукостер Європи авіакомпанія Ryanair заявила про відкриття з 30 жовтня 2017 року 11 рейсів з Києва та Львова. Пізніше через високий попит на польоти на українському ринку авіакомпанія повідомила про перенесення запуску деяких рейсів, зокрема зі Львова до Берліна, на вересень 2017 року.

ФОТО: інтернет

QHA