КИЇВ (QHA) -

У понеділок, 25 вересня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян представив в.о. голови правління "Київ-Дніпровське МППЗТ" Руслана Сека, повідомляє кореспондент QHA.

— 2015 року він приєднався до групи Прозорро. Спочатку працював у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, потім працював з нами, наводив порядок у закупівлях Укрзалізниці та з серпня працює керівником МППЗТ, повідомив міністр.

Представляючи 100-денний план реформування компанії, Руслан Сек повідомив що, в першу чергу, планується провести фінансовий аудит за 2016-2017 рр., впровадити онлайн-білінг, а також оптимізувати кадровий склад.

Також це спрощення процедури вантажних перевезень, впровадження онлайн-білінгу і централізації диспетчеризації, впровадження управлінської звітності, яка дозволить припинити знесення активів і направить суспільство в правильне русло розвитку, повідомив Руслан Сек.

Довідка: "Київ-Дніпровське МППЗТ" перебуває у державній власності і є другим після "Укрзалізниці" оператором вантажних залізничних перевезень в Україні, частка компанії оцінюється у 10% ринку.

QHA