КИЇВ (QHA) -

Ірландський лоукостер Ryanair почне польоти в Україні з осені 2018 року. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Він зазначив, що сама презентація авіарейсів відбудеться протягом двох місяців. Лоукостер літатиме не лише в Бориспіль, а й до Львова.

— Формально залишилося довести процедуру до кінця, — додав Омелян.

Нагадаємо, Володимир Омелян заявив, що перемовини між ірландським лоукостером Ryanair і Міжнародним аеропортом «Бориспіль» знаходяться на фінальній стадії.

Раніше Володимир Омелян заявляв, що Ryanair літатиме в Україні у 2018 році. Як заявив міністр, в країні мають бути дешеві авіаперевізники і високий рівень конкуренції на цьому ринку.

У середині березня 2017 року комерційний директор Ryanair Девід О'Брайан заявляв, що лоукостер з жовтня 2017 року виконуватиме 15 рейсів на тиждень з Києва і 16 рейсів на тиждень зі Львова. Вартість польоту до Європи з України мала становити від €20.

5 липня директор Борисполя Павло Рябікін повідомив, що підписав договір з Ryanair. Однак вже 10 липня Рябікін розповів, що Ryanair висунула умови, які є невигідними для підприємства, а деякі, за словами директора аеропорту, суперечать українському законодавству. Він додав, що відкличе підпис під договором, якщо Ryanair буде наполягати на своїх вимогах.

У той же день Ryanair повідомила, що скасовує польоти в Україну через невиконання аеропортом Бориспіль домовленостей, досягнутих компанією з українським Міністерством інфраструктури. 13 липня Рябікін заявив про відновлення переговорів з європейською авіакомпанією. 17 листопада Омелян повідомив про «хороший прогрес» у перемовинах.

Джерело: Громадське

QHA