КИЇВ (QHA) -

Заборгованість за постачання води в окремі райони Донецької області склала 2,8 млрд грн, повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, тариф для жителів ОРДО нижчий, ніж у решти України.

— Якщо на контрольованій території тариф становить близько 30 грн, то на окупованій — до цих пір 7 грн, який є взагалі економічно необгрунтованим, але й за таким тарифом не платять: заборгованість становить близько 2,8 млрд грн, — повідомив він за підсумками зустрічі з директорами філій КП «Вода Донбасу», які працюють як на тимчасово окупованій, так і на контрольованій українською владою території Донбасу, — заявив він.

За словами Жебрівського, на підприємстві необхідно підвищувати заробітну плату, а для цього потрібні реконструкція, зниження витрат і енергоємності.

— Задоволений загальним настроєм зустрічі: керівники філій налаштовані на результат, незважаючи на складності, з якими вони стикаються. Тому їхні зусилля заслуговують на повагу і всебічну підтримку, — резюмував він.

Нагадаємо, 10 квітня чотири міста на підконтрольній Україні території Донецької області залишилися без води через прорив водопроводу Карлівка — Рівне.

QHA