КИЇВ (QHA) -

Під будівлею Кабінету міністрів України в Києві сьогодні, 18 квітня, відбулася акція проти здорожчання палива. Активісти звернулися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою вжити заходів і не допустити зростання цін.

Організаторами акції виступили представники громадської організації "Авто Євро Сила", які закликали усіх небайдужих громадян вийти на мітинг проти підвищення цін. Очікуване подорожчання палива має скласти 40%.

Активісти передали прем'єр-міністру заяву.

— Громадська організація "Авто Євро Сила" звертається з вимогою зупинити маніпуляції навколо створення і введення штучного ембарго на паливо і, як наслідок, штучного підняття цін на паливо на 40%, — йдеться у заяві.

До протестувальників вийшли представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та запевнили, що будуть проводити роботу за цим напрямком.

За їхніми словами, АТ "Укртатнафта" хоче ініціювати спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну окремих видів нафтопродуктів і звернулося до Мінекономіки з відповідною заявою. Сьогодні Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі при Міністерстві має розглянути пропозицію "Укртатнафти", що може привести до введення квот на імпортне паливо.

— Ми виступаємо проти введення квот, оскільки тоді виросте ціна на бензин, а разом з нею далі ланцюжком виростуть ціни на всі продукти, транспорт, товари. Це всеукраїнська акція, яка об'єднала не лише представників громадських організацій, а й просто небайдужих громадян, деякі приїхали з інших міст, — розповіла кореспонденту QHA представник об'єднання "Авто Євро Сила" Оксана.

В акції взяли участь декілька сотень людей.

Нагадаємо, на початку 2018 року українські АЗС різко підвищили ціни на бензин.

Антимонопольний комітет розслідував різкий стрибок цін.

QHA