БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Сільськогосподарське підприємство з вирощування свиней у Бахчисарайському районі окупованого Криму відвантажувало гній у недозволеному місці, забруднивши більше 1,8 тис. кв. м. території. Про це заявили у прес-службі так званого міністерства екології та природних ресурсів.

— Встановлено факт несанкціонованого складування відходів виробництва і споживання (гною свиней свіжого, гною свиней перепрілого) не в спеціально обладнаних спорудах, призначених для їхнього розміщення, площею 1 880 кв. м. на земельній ділянці, розташованій у межах села Фурманівка Доліненського сільського поселення Бахчисарайського району, — йдеться у повідомленні.

Сільгосп порушив низку законів країни-окупанта.

— У рамках проведення адміністративного розслідування встановлено суб'єкт господарювання — юридична особа, яка здійснює діяльність з вирощування свиней, причетна до порушення вимог природоохоронного законодавства, — заявили у прес-службі.

Загальна сума штрафу склала 270 тис. рублів. Також підприємство має усунути порушення.

Раніше повідомлялося, що за три дні в окупованому Росією Криму згоріли 2,5 тисячі кв. метрів сухої трави.

Нагадаємо, екс-начальника управління лісового та мисливського господарства окупованого Росією Севастополя підозрюють в корупції у питанні видачі дозволу на незаконне будівництво в заказнику «Байдарський». Своїми діями він завдав збитків на суму понад 14 млн. руб.

QHA