КИЇВ (QHA) -

За підсумками першого кварталу 2018 року капітальні інвестиції в Україну зросли на 26,5%, повідомив президент України Петро Порошенко під час офіційного відкриття щорічного форуму YES у Києві.

Порошенко зазначив, що великі іноземні інвестори вірять в Україну і створюють робочі місця незважаючи на те, що війна з РФ усе ще триває.

— Великі іноземні інвестори вірять в нашу країну, створюють робочі місця, незважаючи на те, що війна з РФ усе ще триває. За підсумками першого півріччя капітальні інвестиції зросли на 26,5%.

Президент також зазначив, що у другому кварталі на 3,6% зріс ВВП.

— На 3,6% зріс ВВП у другому кварталі, скорочено дефіцит держбюджету і це під час війни. Співвідношення державного боргу до ВВП у 2016 році більше 86%, зараз — 63%. Стабільно і ефективно функціонує банківська система.

Раніше Світовий банк (СБ) застеріг Київ, що темпи зростання економіки можуть знизитися до 2% у разі зволікання з реалізацією необхідних реформ.

Як писало QHA, керівник програми Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Фарук Кхан відзначив позитивні зрушення в економіці України, проте назвав "скромними" торішні темпи зростання ВВП на рівні 2,5%.

QHA