КИЇВ (QHA) -

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" звернулася до Апеляційного суду Швеції, який розглядає оскарження рішення Стокгольмського арбітражу з приводу боргу російського концерну "Газпром".

Про це повідомив комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко у Facebook.

— Сьогодні ми зробили подання до апеляційного суду в Швеції, який розглядає оскарження рішення арбітражу. На відміну від арбітражу, правила якого забороняють публічність, подання до Апеляційного суду є, як правило, публічним. Тому всі бажаючі можуть його прочитати — там є багато чого цікавого! Національна компанія "Нафтогаз України" виграє і в цьому поєдинку. Він буде непростим і тому ми просимо підтримки, — зазначив він.

Вітренко додав, що "Газпром" зараз винен кожній українській родині більше 4,4 тис грн, і що "Газпром" нечесним шляхом намагається не виплачувати цей борг. Поки він тільки досяг призупинення примусового стягнення.

— Ми будемо домагатися покарання Газпрому за такі нечесні дії. Ми змусимо Газпром заплатити борг у повному обсязі й відшкодувати усі пов'язані з цим витрати, — сказав Вітренко.

Як раніше писало QHA, за рішенням Стокгольмського арбітражу суд заарештував голландські активи російського «Газпрому» для виплати «Нафтогазу України» 2,6 мільярда доларів.

QHA