СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю парламент окупованого Криму підтримав російський законопроект про пенсійну реформу і схвалив відповідний проект постанови про підвищення пенсійного віку. Про це повідомили у прес-службі «парламенту» анексованого півострова.

— Сьогодні для підвищення пенсійного віку відкрилися особливі можливості: з огляду на те, що кадрів на ринку праці починає не вистачати, затримка старшого покоління не викличе напруги. Конкуренцію молоді такі працівники не складуть, так як молоді люди працюють в основному в секторах, які швидко розвиваються — сфері послуг, цифровій економіці, а старше покоління — у промисловості, сільському господарстві, освіті, охороні здоров'я, — цитує прес-служба так званого спікера парламенту Володимира Константінова.

Він заявив, що якщо не буде «балансування пенсійної системи», потрібно буде підвищувати податки або страхові внески до Пенсійного фонду.

QHA повідомляло, що сотні людей у Красноярську (Росія) вийшли на мітинг проти пенсійної реформи. Активісти вимагали від влади створити нові робочі місця, перш ніж підвищити пенсійний вік.

Російський адвокат Марк Фейгін опублікував заяву Постійного комітету Форуму вільної Росії, в якій йдеться, що цинічно підвищувати пенсійний вік одразу після виборів президента Росії.

ФОТО: elentur

QHA