ЛЮКСЕМБУРГ (QHA) -

Європейський Союз може посилити санкції проти Росії через невиконання Мінських домовленостей. Про це сьогодні, 16 квітня, заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус перед засіданням Ради ЄС із закордонних справ у Люксембурзі.

— Я цього не виключаю. Але тут мова йде не тільки про санкції через дії (РФ, — ред.) у Сирії, але через відсутність прогресу щодо Мінська, — зазначив він.

За його словами, санкції проти РФ потрібно продовжити на 12 місяців, а не на 6, як є зараз. Литовський міністр підкреслив, що в Європі будуть уважно стежити за діями Кремля.

QHA повідомляло, що Рада національної безпеки і оборони України затвердить нові антиросійські санкції після 15 квітня. Секретар РНБО Олександр Турчинов підкреслив, що будуть також продовжені санкції проти Російської Федерації, введені раніше.

Нагадаємо, 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній, заявили у Міністерстві фінансів США.

Санкції, зокрема, введено проти таких олігархів, як Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Кирило Шамалов і Віктор Вексельберг. Також серед тих, на кого тепер поширюються обмеження, глава "Газпрому" Олексій Міллер, директор ФСБ Микола Патрушев та інші чиновники.

Усього — 7 російських бізнесменів, 17 чиновників, а також 14 компаній, серед яких "Рособоронекспорт", EN+Group, "Ренова" і "Газпром Буріння".

Джерело: Укрінформ

QHA