МОСКВА (QHA) -

 

Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж квитків за пільговими тарифами на рейси дочірніх авіакомпаній «Росія» і «Аврора», які здійснюють польоти до анексованого Криму, на Далекий Схід і до Калінінграду. Про це повідомляє «РБК», посилаючись на листа, розісланого департаментом продажів «Аерофлоту» агентам авіакомпанії.

В авіакомпанії пояснили таке рішення «повним освоєнням виділених з держбюджету коштів на виплату субсидій».

Ті, хто забронював квиток до 16 жовтня, зможе його оформити до закінчення встановленого правилами тарифів терміну.

Відзначимо, що продавати пільгові квитки до Криму, Калінінграду і на Далекий Схід компанія почала з 29 березня 2018 року. Такі квитки могли придбати росіяни й жителі анексованого півострова у віці до 23 років і старше 60 років (для жінок — старше 55 років), а також інваліди I групи, інваліди з дитинства II і III групи, а також супроводжуючі інваліда I групи або дитини з обмеженими можливостями.

На цей проект тоді виділили 3,8 мільярда рублів. Субсидії на перевезення до Криму отримали сім російських авіакомпаній.

 

Раніше «Аерофлот» визнав, що скоротив польоти до окупованого Криму. За даними компанії, це відбулося у зв'язку зі зниженням попиту на авіаперевезення через відкриття Керченського мосту.

Нагадаємо, після анексії Криму Російською Федерацією у березні 2014 року, Державіаслужба України вирішила заборонити усі польоти над кримським півостровом.

Окрім заборони на авіаперельоти, українська влада закрила для міжнародного судноплавства кримські морські порти. Було припинено також залізничне і автобусне сполучення з тимчасово окупованою територією.

 

Джерело: РБК

QHA