СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Центральний банк Росії відкликав ліцензію на здійснення банківської діяльності у банку "Первомайський", який раніше працював в окупованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба російського Центробанку.

Повідомляється, що "Первомайський" проводив сумнівні транзакційні операції.

— У діяльності банку виявили "неодноразові порушення законодавства і нормативних актів" Банку Росії "у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, — йдеться у повідомленні.

 

Банк "Первомайський" у травні 2014 року відкрив три представництва в окупованому Криму: у Сімферополі, Севастополі та Ялті.

У першому кварталі 2016 року "Первомайський" згорнув свою діяльність на півострові. Це пояснили "складовою процесу оптимізації офісної мережі "Первомайського".

 

У серпні Центробанк Росії відкликав ліцензію у російського банку К2 Банк, який працював в окупованому Криму. Банк позбувся ліцензії через невиконання законів РФ, які регулюють банківську діяльність.

У квітні відкликали ліцензію на здійснення банківських операцій севастопольського банку "ВВБ". Банк мав відділення у Севастополі, Сімферополі, Алушті, Бахчисараї, Джанкої, Євпаторії, Керчі, Саках, Феодосії та Ялті.

 

Джерело: Центробанк РФ

QHA