БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Лідери країн Європейського Союзу ухвалили рішення продовжити економічні санкції проти Росії ще на шість місяців.

Про це повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк на своїй сторінці у Twitter.

— Лідери ЄС дали зелене світло на продовження економічних санкцій ЄС проти Росії ще на 6 місяців. Офіційне продовження наступного тижня, написав він.

Зазначимо, ЄС ввів економічні санкції проти РФ 31 липня 2014 року на один рік у відповідь на дії Росії, яка дестабілізувала ситуацію в Україні.

19 березня 2015 року тривалість санкцій пов'язали з повним виконанням Мінських угод, які мали бути виконані до 31 грудня 2015 року. Оскільки цього не сталося, і з огляду на те, що Мінські угоди як і раніше не були повністю виконані, ЄС регулярно продовжував дію санкцій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що санкції Сполучених Штатів Америки проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії набули чинності. Про це повідомили у Міністерстві фінансів США. Санкції були накладені через агресію Росії проти України.

У Департаменті контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікували оновлену інструкцію із застосування обмежень, які стосуються посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів.

QHA