КИЇВ (QHA) -

Санкції проти Росії потрібно посилювати до повної деокупації Кримського півострова. Про це написала прес-секретар МЗС Мар'яна Беца з нагоди четвертої річниці нелегітимного референдуму в Криму на своїй сторінці у Twitter.

— 16.03 — 4 роки з моменту нелегітимного референдуму в АРК і спроби незаконної анексії. Злочин РФ. Санкції слід посилювати до повної деокупації, — написала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 19 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін планує закликати голів МЗС країн ЄС ввести санкції проти осіб, причетних до організації виборів в окупованому Криму, і не визнавати ці президентські вибори.

QHA повідомляло, що 15 березня Рада безпеки ООН провела спеціальне засідання у форматі Арріа, присвячене проведенню незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові.

QHA повідомляло, що президент РФ Володимир Путін прибув на окупований півострів. Путін в Криму відвідав Керченський міст і сімферопольський аеропорт. Глава Кремля приїхав до Криму за декілька днів до президентських виборів РФ, голосування на яких 18 березня також незаконно відбудеться і в окупованому Криму.

QHA