БЕРЛІН (QHA) -

Німецький концерн Siemens розриває договори з компаніями з Російської Федерації після скандалу з постачанням газових турбін до окупованого Криму, йдеться в офіційному прес-релізі Siemens.

У Siemens зазначили, що розцінюють як грубе порушення контрактів Siemens і правил Євросоюзу поставку до Криму чотирьох турбін, які призначалися для електростанції в Тамані. Крім того, повідомляється, що компанія продовжує ініціювати кримінальні справи проти відповідальних за інцидент осіб з російської сторони, а також подачу позовів, щоб зупинити інші поставки до Криму і забезпечити повернення турбін до Тамані.

Siemens вирішила повністю відмовитися від своєї частки в російській компанії «Інтеравтоматика» і ініціювати припинення дії ліцензійної угоди з компаніями РФ в області поставки обладнання для електростанцій з комбінованим циклом. Також Siemens припинить поставки обладнання для виробництва електроенергії за існуючими контрактами державним замовникам у РФ.

Як повідомляло QHA, в обхід санкцій ЄС до Криму були поставлені турбіни виробництва німецького концерну Siemens, які Росія планує використовувати для нових кримських ТЕС. За даним фактом компанія звернулася до суду, а також почала внутрішнє розслідування.

ФОТО: інтернет

QHA