КИЇВ (QHA) -

У 2018 році економічні реформи в країні мають стати пріоритетними, заявив 2 березня заступник голови адміністрації президента України Дмитро Шимків, передає кореспондент QHA.

— Якщо ми подивимося на порядок денний сьогодні, ми побачимо і проголосований у першому читанні законопроект про антикорупційний суд і дуже великі сподівання, що буде ухвалено рішення щодо голови Нацбанку, і будемо очікувати, що проголосують за скасування електронного декларування для антикорупційних активістів. У той же час, ми бачимо економічні питання: найближчим часом президент внесе (до парламенту — ред.) законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал ... є закон про концесії, тому 2018 рік хотілося б бачити роком економічних реформ і економічних дискусій, тому, що сьогодні питання економіки є ключовим, — зазначив він.

Як раніше повідомляло QHA, сукупний державний (прямий і гарантований) борг України у січні 2018 року скоротився на 200 млн. доларів — до 76,11 млрд. доларів у порівнянні з груднем 2017 року.

QHA