КИЇВ (QHA) -

Окружний адміністративний суд м.Києва визнав недійсним урядову постанову №52 «Про внесення змін до Статуту ПАТ «Укрзалізниця» від 18 січня 2017 року, який передбачає виведення «Укрзалізниці» з підпорядкування Міністерства інфраструктури України, написав В.Омелян на своїй сторінці у Facebook.

— Сьогодні (4 серпня, ред.) представники Мінінфраструктури отримали судове рішення, згідно з яким суд визнав незаконним рішення КМУ про передачу ПАТ «Укрзалізниця» з підпорядкування Мінінфраструктури. Також суд дійшов висновку про протиправність дій Мінекономрозвитку в частині підготовки та внесення на розгляд уряду проекту зазначеної постанови, додав міністр.

Нагадаємо, 18 січня Кабмін передав ПАТ «Укрзалізниця», яке раніше управлялося Міністерством інфраструктури, в управління уряду.

Як повідомляло раніше QHA, міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається, що команда «Укрзалізниці» на чолі з головою компанії Войцехом Балчуном буде змінена в серпні, після заслуховування урядом звіту правління та наглядової ради УЗ.

ФОТО: інтернет

QHA