ЛЮКСЕМБУРГ (QHA) -

Суд Євросоюзу не підтримав позов НАК "Нафтогаз України" проти Єврокомісії щодо рішення про скасування обмеження потужностей газопроводу OPAL, який є сухопутним продовженням "Північного потоку" на території Німеччини. Про це йдеться у постанові Суду ЄС, яку опублікували в офіційному збірнику документів Євросоюзу.

Суд вважає вимоги "Нафтогазу" неприйнятними.

Відзначимо, "Нафтогаз" оскаржував постанову Єврокомісії від 28 жовтня 2016 року про виключення газопроводу OPAL з-під дії вимог законодавства ЄС у сфері енергетики.

Раніше глава директорату з питань енергетики Європейської комісії Домінік Рісторі заявив, що «Північний потік – 2» порушує принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.

За його словами, «Північний потік – 2», який пролягає дном Балтійського моря, не сприятиме диверсифікації маршрутів поставок газу.

Нагадаємо, раніше федеральне відомство із судноплавства і гідрографії Німеччини видало дозвіл на будівництво та експлуатацію трубопроводу "Північний потік – 2" у винятковій економічній зоні Німеччини в Балтійському морі.

Джерело: Укрінформ

QHA