КИЇВ (QHA) -

Печерський районний суд 4 вересня наклав арешт на офіс телеканалу «1+1» і літак Boeing у справі розкрадання коштів з Приватбанку.

Суд прийняв рішення накласти арешт на таке майно: житлово-офісне приміщення, що належать ТОВ «Поділ Нерухомість», орендаря «1+1» і підземного паркінгу у Києві на вул. Кирилівській, 23; будівлю заводу «Біола» у Дніпрі на вул. Береговій, 135 (ТОВ «Ерлан»); літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane — Comercio Internacional LDA); земельні ділянки в Одеській області, що належать ТОВ «Хаджибей», Овідіопольського району, масив «Золотий берег» — акваторія Чорного моря.

Крім того, Печерський суд заарештував будинок у Києві на проспекті Степана Бандери, 34, що належить ТОВ «Імма», площею 6921 кв. м; нежитлові будинки в Дніпрі на вул. Чкалова, 27, що належать ТОВ «Акватера» і ТОВ «Арлан»; будинок торгового павільйону в Одесі на вул. Космонавтів, 32 власника ПАТ «Проектно-пошуковий інститут «Південмедбіосинтез».

29 серпня медіахолдинг «1+1» отримав лист від ТОВ «Поділ Нерухомість» про можливе припинення договору про оренду будівлі на вул. Кирилівській, 23 у Києві з 25 жовтня. Телеканал стверджує, що оплатив оренду цього приміщення до березня 2018 року, тому попросив Нацбанк пояснити, що буде з орендою.

Згодом Національний банк заявив, що не вимагав від орендодавця виселити телерадіокомпанію «Студія 1+1» з приміщення у Києві.

За словами екс-глави Приватбанку Олександра Шлапака, ГПУ відкрила кілька кримінальних справ проти колишніх керівників або власників банку за статтями 218 і 220 Кримінального кодексу, а саме  доведення банку до неплатоспроможності. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ, НАБУ і САП розслідують кілька справ, пов'язаних із Приватбанком.

Нагадаємо, що 7 вересня суд заарештував зерновий термінал «Бориваж» в Одеській області, який належить колишньому співвласникові Приватбанку Ігорю Коломойському.

QHA