ВАШИНГТОН (QHA) -

Сьогодні, 23 лютого, США ввели нові санкції проти Північної Кореї, які ще більше обмежать країну в доходах і паливі. Про це заявив президент США Дональд Трамп.

— Сьогодні я оголошую, що ми запускаємо найбільший за весь час пакет санкцій проти північнокорейського режиму. Міністерство фінансів незабаром зробить нові дії щодо подальшого відсікання джерел доходу і палива, які режим використовує для фінансування своєї ядерної програми і підтримки збройних сил,  сказав він.

До списку санкцій американці включили 56 суден, судноплавних і торгових компаній, які, за словами Трампа, допомагають КНДР уникати санкцій.

Нагадаємо, віце-президент США Майкл Пенс заявив, що США готові провести переговори з КНДР, однак тиск чинитиметься доти, доки Північна Корея не відмовиться від ядерної програми. Він зазначив, що нова стратегія Вашингтона «передбачає максимальний тиск і взаємодію в той же час».

Раніше глава комітету у справах збройних сил Палати представників Конгресу США Мек Торнберрі заявив, що американські військові готуються до бойових дій проти Північної Кореї. За його словами, ведеться «дуже серйозна підготовка» військовослужбовців до ведення бойових дій. Він також висловив надію на те, що ці заходи не знадобляться, однак військові готуються.

QHA