МОСКВА (QHA) -

Введення США нових санкцій проти Росії є свавіллям і може привести до паузи в контактах на усіх рівнях. Про це сьогодні, 6 квітня, заявив перший заступник голови міжнародного комітету Ради Федерації, генерал ФСБ Володимир Джабаров.

— Після недружніх кроків США, які ввели проти Росії нові санкції, у відносинах двох країн може виникнути пауза, причому в контактах на усіх рівнях, — зазначив він.

За його словами, дії американської влади — "це повне беззаконня і безсилля, психоз, який ми спостерігаємо". Джабаров заявив, що проекти США на міжнародній арені "провалюються один за одним". Серед таких "провалів", на його думку, невдалі операції в Сирії, розслідування американців про втручання РФ у президентські вибори 2016 року і справа Сергія Скрипаля.

— США намагаються завдати удару по російському керівництву, але це консолідує, згуртовує росіян, — упевнений Джабаров.

Нагадаємо, 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній.

Санкції, зокрема, введено проти таких олігархів як Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Кирило Шамалов і Віктор Вексельберг. Також серед тих, на кого тепер поширюються обмеження, глава "Газпрому" Олексій Міллер, директор ФСБ Микола Патрушев та інші чиновники.

Усього санкції введені відносно семи російських бізнесменів, сімнадцяти чиновників і дванадцяти підприємств, серед яких "Рособоронекспорт", EN+Group, "Ренова" і "Газпром Буріння".

Джерело: РИА Новости

QHA