СЕУЛ (QHA) -

У бюджеті Південної Кореї передбачать кошти на ліквідацію глави Північної Кореї (КНДР) Кім Чен Ина.

На створення спеціального підрозділу виділять 310 тисяч доларів. У ньому будуть тисячі спецназівців, завданням яких буде знайти і вбити не тільки Кім Чен Ина, але й інших вищих керівників КНДР.

— Гроші будуть витрачені на закупівлю спорядження для військ спецоперацій. Серед пунктів закупівлі будуть безпілотники-самогубці, розвідувальні дрони і станкові гранатомети, зазначили у Міністерстві оборони Південної Кореї.

На даний момент не розголошується структура і плани тренувань спецзагону.

У Міноборони Південної Кореї додали, що розроблятимуть сучасне озброєння для спецназівців.

На відміну від США, Південна Корея не має достатньо просунутих низьколітаючих транспортників для проникнення. Навіть якщо наші спеціальні війська доберуться до Пхеньяна, швидше за все вони будуть знищені шквальним вогнем і артилерією КНДР,  заявив військовий аналітик сеулської Korea Defence Network Лі Іль Ву.

Нагадаємо, 6 грудня закінчилися наймасштабніші в історії навчання Сполучених Штатів Америки (США) і Південної Кореї біля Північної Кореї (КНДР), в яких брав участь американський стратегічний бомбардувальник В-1В «Лансер». У навчанні взяли участь близько 12 тисяч військовослужбовців і 230 літаків.

Пхеньян відреагував на військові навчання і заявив, що це «відкрита всеосяжна провокації проти КНДР, яка в будь-який момент може вилитися в ядерну війну».

Джерело: Korea Herald

QHA