СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У клієнтів «Генбанку» в окупованому Криму сьогодні, 26 вересня, спостерігалися можливі збої з обслуговуванням банківських карт. Про це повідомляється на сайті фінансово-кредитної установи.

— У зв'язку з проведенням планових регламентних робіт на стороні процесингу банку 26.09.2018 року можливі перерви в обслуговуванні банківських карт АТ «Генбанку». Перепрошуємо за незручності, — йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, 14 серпня російський «Генбанк» повністю перейшов на платіжну систему «Мир», хоча після анексії Криму випускав карти систем Visa і MasterCard.

 

QHA повідомляло, що Центробанк РФ видав "Генбанку" близько 20 мільярдів рублів, тим самим таємно врятував банк від банкрутства. Представник Агентства зі страхування вкладів підкреслив, що у лютому в банк надійшли кошти на суму 11,3 млрд рублів на 15 років для покриття дисбалансу, 4,87 млрд на 15 років для підвищення капіталізації, і 4,1 млрд — на 6 років для підтримки ліквідності. При цьому, капітал у банку залишається негативним — мінус 5,36 мільярдів рублів.

QHA