СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так звана «Держрада Криму» дала згоду на продаж майна, що належить олігархові Ігорю Коломойському і «націоналізованого» після окупації півострова Росією.

Про це йдеться у повідомленні «кримського парламенту».

Йдеться про санаторії, готелі та автозаправні станції.

— На продаж будуть виставлені заправка у Сімферопольському районі, дитячий санаторій «Таврида» у Євпаторії (8 об'єктів), рекреаційний комплекс «Наутілус» в Гурзуфі (9 об'єктів) та готель «Крим» в Ялті (103 об'єкта), — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, окупанти виставили на продаж кримські мережі АЗС, що належать групі «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Їх оцінили у 10,66 млн доларів.

У Криму групі «Приват» належала 41 АЗС (десята частина розташованих на півострові станцій). З них 15 АЗС працювали під брендом «Укрнафта», ще 15 АЗС — ANP, чотири — «Сентоза» і 7 АЗС — «Авіас».

Як відомо, окупаційна влада Криму також «націоналізувала» три санаторії і готель, що належать структурам, пов'язаними з Коломойським. У нього забрали пансіонати «Енергетик», «Массандра», «Кастрополь», а також готель «Крим». Усі об'єкти розташовані в Ялті.

При окупації Криму Росією у 2014 році було «націоналізовано» 250 об'єктів, що належали Україні і українському бізнесу. Загальна вартість майна раніше оцінювалася в 1 млрд доларів.

QHA повідомляло, що прокуратура Автономної Республіки Крим додала факт передачі у «республіканську власність» Ханського палацу в Криму до справи про незаконну націоналізацію майна України на території анексованого півострова.

Джерело: «Економічна правда»

QHA