СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

"Комітет конкурентної політики" в окупованому Росією Криму оголосив про початок державної закупівлі на виконання будівельно-монтажних робіт індустріального парку «Феодосія». Про це заявили у прес-службі так званого міністерства економічного розвитку Криму.

— Стартова ціна закупівлі становить понад 1,2 млрд рублів. Закінчиться прийом заявок 17 квітня. Конкурс проводиться у формі аукціону на електронному майданчику Roseltorg.ru, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що в парку побудують оптово-роздрібний та логістичний комплекси, заводи з виробництва виробів з полімерів, жорсткої та полімерної упаковки, комплекс з переробки та зберігання фруктів, транспортно-логістичний центр для зберігання овочів і фруктів, підприємство з виробництва морозива.

Для будівництва виділили площу в 123 га. Будівельні роботи розпочнуться у червні.

Раніше повідомлялося, що частина інвестиційних проектів, включених до офіційного реєстру які реалізуються в окупованому Криму, заморожена, угоди з деякими потенційними інвесторами вже розірвані, інші знаходяться у стадії розриву відносин з місцевою «владою».

Розірвано 10 угод, які стосуються будівництва енергетичних потужностей, житлових будинків, тваринницького комплексу, реконструкції рекреаційних об'єктів. Не буде створена і кіностудія у Сімферополі.

QHA