КЕРЧ (QHA) -

 

Обсяг інвестицій в економіку анексованого Криму за 2018 рік склав 130 мільярдів рублів, що у два рази більше, ніж у 2017 році.

Про це повідомив так званий «перший заступник міністра економічного розвитку» Криму Андрій Кулик.

Він зазначив, що основна частка інвестицій припадає на приватні компанії.

— Від початку року в економіку Криму вклали близько 130 млрд рублів. Це свідчить, що активність інвесторів підвищується. Цей інвестиційний обсяг практично у два рази вищий, ніж за аналогічний період минулого року. З 130 млрд рублів порядку 75 млрд — приватні інвестиції. У цьому році з'явилася тенденція збільшення кредитних ресурсів у приватних інвестиціях, — сказав Кулик.

Найбільше в Криму нібито вкладають коштів у сферу логістики і зберігання. У зв'язку із цим, на думку Кулика, товаровиробники зацікавлені у збереженні продукції, однак для цього необхідні сучасні центри зберігання. Він вважає, що будівництво таких центрів може знизити ціни на окупованому півострові.

 

Раніше повідомлялося, що 85% інвестицій в Крим надходять з бюджету РФ. За словами професора кафедри економічної і соціальної географії МГУ Наталії Зубаревич, «бізнес в Криму не йде». На офіційному сайті так званого уряду Севастополя повідомили, що в основний капітал підприємств та організацій вклали 2141,2 мільйона рублів інвестицій.

 

Джерело: Керчь.ФМ

QHA