СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Сьогодні, 1 жовтня, в анексованому Криму запустили в роботу Таврійську і Балаклавську ТЕС. Про це заявив на нараді з питання підготовки Південного федерального округу РФ до опалювального сезону заступник міністра енергетики Росії Андрій Черезов.

За його словами, на станціях завершили пусконалагоджувальні роботи.

— Сьогодні в ніч станція Таврійська була запущена першою. Перший блок вже працює у мережу на повну потужність. І з 8:00 закінчили пуск другого блоку на Балаклавській ТЕС. Тобто, 500 МВт потужності зараз Крим має окрім того, що передається Енергомостом.

Енергетики мають закінчити роботу з остаточного введення в експлуатацію об'єктів ТЕС, зазначив Черезов.

— Це залежить, у тому числі, від того, коли будуть отримані ВПВ (висновок про відповідність — ред.) за схемами видачі по газу. Це комплексні рішення. Я думаю, що протягом місяця ми ці питання спільно з Ростехнаглядом і власниками вирішимо.

 

Раніше генеральний директор компанії «КримТЕЦ» Тарас Целий заявляв, що дефіцит електроенергії на окупованому півострові збережеться до 2020 року навіть після запуску Таврійської і Балаклавської ТЕС. За словами гендиректора, дефіцит електроенергії у 2020 році може скласти близько 600 МВт.

 

Джерело: РИА Новости Крым

QHA