СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В анексованому Криму знову подорожчало паливо. Станом на 15 жовтня ціни у середньому піднялися на 0,54%. Про це повідомляється у дослідженні "Кримстату".

— За підсумками щотижневого моніторингу цін на окремі види паливно-мастильних матеріалів по міському округу Сімферополь станом на 15 жовтня 2018 року (порівняно з 08 жовтня 2018 року) спостерігалося зростання цін на бензин автомобільний марки АІ-92 (на 0,58%), марки АІ-95, АІ-95 преміум (на 0,77%), марки АІ-98 (на 0,27%), — йдеться у повідомленні.

При цьому, на дизельне паливо ціна виросла на 0,61%.

Заступник керівника Федеральної антимонопольної служби Росії Анатолій Голомолзин заявив, що бензин в Криму дорогий через проблеми у транспортній логістиці.

За його словами, наразі "влада" проводить перевірки у кримських нафтотрейдерів, щоб визначити обґрунтованість цін на паливо.

— Тривають додаткові перевірки і контроль ситуації. Різниця існує внаслідок відмінності у транспортній логістиці. Кримський міст побудований, але автомобільним транспортом поки нафтопродукти не завозяться, а залізнична частина ще не запрацювала.

Голомолзин додав, що врегулювати вартість бензину вдасться тільки після того, як дозволять перевозити нафтопродукти Керченським мостом.

 

QHA повідомляло, що ціни на бензин і дизельне паливо почали рости навесні 2018 року. Різке подорожчання почалося одразу після виборів президента Росії, які провели 18 березня.

Після цього оператори газозаправних станцій для автомобілів в Криму попередили про дефіцит палива. Кримські АЗС повідомили, що мали труднощі із закупівлями зрідженого газу.

 

Джерело: РИА Крым

QHA