КИЇВ (QHA) -

Україна може отримати п'ятий транш Міжнародного валютного фонду у розмірі до $ 1,9 млрд восени через затягування розгляду в парламенті ключових реформ.

Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає «Економічна правда».

— Є певні умови, які ми повинні виконати. Як тільки ми їх виконаємо, то отримаємо завершення перегляду програми і транш. Ми очікуємо, що це станеться восени.

За словами міністра, до закінчення парламентської сесії мають бути розглянуті всі потрібні законопроекти.

— У нас був амбітний план отримати транш влітку, але у парламенту зайняло більше часу розглянути необхідні законопроекти. Це пенсійна реформа, яка є пріоритетом номер один для нас. Ми зробимо все від нас залежне для її прийняття до закінчення парламентської сесії. Але виглядає так, що питання переноситься на осінь. Це нормальна ситуація, в кінцевому підсумку два місяці нічого не змінюють.

Данилюк також зазначив, що українська влада усвідомлює необхідність реалізації узгоджених реформ в інтересах країни.

Ми готові до цих реформ і агресивно їх просуваємо. Це наш план реформ, ми розуміємо, чому вони нам потрібні. Що стосується пенсійної реформи, існує загальний консенсус про те, що вона потрібна. Всі фракції підтримали це.

Як повідомляло QHA, обов'язковою умовою для завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування EFF і виділення Україні ще одного кредитного траншу є також підтримка парламентом земельної реформи.

ФОТО: інтернет

QHA