БЕРЛІН (QHA) -

У Німеччині розпочалося будівництво ділянки газопроводу "Північний потік – 2", повідомляють німецькі ЗМІ.

Зокрема, на наземному стикувальному пункті майбутнього газопроводу в місті Лубмін у федеральній землі Мекленбург — Передня Померанія на площі близько шести гектарів розпочаті роботи з викопування котловану і закладки фундаменту.

У компанії Nord Stream, яка належить Газпрому і займається будівництвом газопроводу, повідомили, що роботи ведуться за графіком.

За словами представника Nord Stream, нитка першого "Північного потоку" була прокладена у цьому коридорі за наполегливим бажанням Данії, тому в компанії впевнені, що уряд в Копенгагені погодиться з прокладкою у цьому коридорі і "Північного потоку 2".

Відзначимо, що окрім Німеччини, будівництво 1200-кілометрового газопроводу схвалила Фінляндія. Відзначимо, що газопровід "Північний потік 2" буде довжиною у 1,220 км. Москва планує побудувати його на дні Балтійського моря з РФ до Німеччини. Близько 374 км газопроводу проходитиме у винятковій економічній зоні Фінляндії.

Раніше повідомлялося, що федеральне відомство із судноплавства і гідрографії Німеччини видало дозвіл на будівництво і експлуатацію трубопроводу "Північний потік – 2" у винятковій економічній зоні Німеччини в Балтійському морі.

Джерело: DW

QHA