КИЇВ (QHA) -

Російські окупанти мають намір завершити процес акціонування незаконно націоналізованого підприємства "Кримтелеком" до кінця 2018 року.

Про це повідомило так зване Міністерство майнових і земельних відносин окупованого Криму. Зокрема там відзначили, що перетворення підприємства в акціонерне товариство запланували завершити до 31 грудня 2018 року.

У відомстві додали, поки що окупаційна "влада" анексованого півострова не ухвалювала рішень щодо продажу акцій майбутнього акціонерного товариства.

— Рішення щодо продажу акцій поки не створеного акціонерного товариства наразі не можна ухвалити. Проводяться заходи щодо формування розміру статутного капіталу майбутнього акціонерного товариства, створюваного на базі майнового комплексу "Кримтелеком", — повідомили окупанти.

Відзначимо, що після завершення процесу акціонування акції підприємства як правило розміщуються і продаються.

Як відомо в Криму працюють оператори "К-Телеком" (бренд WIN-Mobile, наступник мережі МТС-Україна), "Кримтелеком" (працює на інфраструктурі "Київстару", колишньої української "дочки" "Вимпелкому"), "Севмобайл" (у Севастополі) і "КТК-Телеком" (бренд "Хвиля").

QHA ще у вересні 2017 року повідомляло, що РФ незаконно приватизувало відомі кримські підприємства.

Серед них найбільший оператор фіксованого зв'язку — ДУП «Кримтелеком», «Кримхліб», «Сімферопольський комбінат хлібопродуктів», «Кримтехнології» і «Видавництво і друкарня «Таврида».

Джерело: blackseanews

QHA