СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Депутати так званих «законодавчих зборів» окупованого Севастополя ухвалили рішення затвердити закон про виділення землі без конкурсних процедур під реалізацію масштабних інвестиційних проектів.

Надання земельної ділянки, що перебуває у власності міста, в оренду юридичній особі без проведення торгів з метою розміщення на ньому об'єкта соціально-культурного призначення здійснюється на підставі розпорядження "губернатора" міста Севастополя у разі, якщо такий об'єкт відповідає низці критеріїв.

Закон про критерії для інвесторів, яким виділять землю без аукціонів, був схвалений у першому читанні 27 лютого.

Спроби затвердити такий закон у Севастополі робилися окупантами з літа 2015 року. В окупаційному «уряді» міста вважають, що без нього неможливий ефективний розвиток інвестиційних проектів у регіоні.

У той же час, група "депутатів" незгодна з наявністю прямої залежності обсягів інвестицій із затвердженням закону про безконкурсне виділення землі.

Раніше повідомлялося, що окупанти в Криму затвердили постанову заборонити відвідування парку Анни Ахматової після 20:00, повідомляють користувачі соціальних мереж. На вході до парку поставили охоронців.

QHA